Суд арештував радника Хари

26 Жовтня 2011, 19:41

У повідомленні прокуратури радник голови ФПУ фігурує як «громадянин Б.»

«Слідчим управлінням ГУ МВС України у Львівській області ще 17 травня 2007 року порушено кримінальну справу відносно громадянина Б. за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.( привласнення , розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою)», – йдеться у повідомленні.

 Прокуратура повідомляє, що досудовим слідством з’ясовано, що Б. у період з вересня 2001 року по жовтень 2002 року, «будучи засновником та керівником ЗАТ «Автолізинг Україна» (м. Київ), з метою заволодіння цілісним майновим комплексом ВАТ «Галол» (м. Дрогобич), вступивши у злочинну змову з керівником вказаного підприємства гр. М., керуючим санацією цього ж підприємства гр. П., а також з іншими особами, організував та через ЗАТ «Автолізинг Україна», а також підконтрольні йому інші підприємства здійснив ряд фіктивних фінансово-господарських операцій, зокрема щодо реалізації ВАТ «Галол» (м. Дрогобич) векселів на суму 2,5 млн. грн., внаслідок чого підконтрольне йому підприємство – ТзОВ «ФК-груп» незаконно заволоділо цілісним майновим комплексом акціонерного товариства «Галол».

Тривале розслідування цієї кримінальної справи прокуратура пояснює тим, що досудове слідство у ній зупинялось судом в зв’язку із оскарженням постанови про порушення кримінальної справи відносно громадянина Б., яке тривало з липня 2010 року по жовтень 2011 року та пройшло всі судові інстанції України, якими визнано законність порушення цієї кримінальної справи за ч.5 ст.191 КК України.

На даний час, у кримінальній справі Слідчим управлінням ГУ МВС України у Львівській області проводяться слідчі та оперативно-розшукові дії, спрямовані на встановлення всіх обставин справи та осіб причетних до вчинення вказаного злочину.

Як повідомлялось, нещодавно Генпрокуратура оцінила у 6 млрд грн санаторно-курортні комплекси, відчуджені за роки Незалежності у Федерації профспілок України

Нагадаємо, перевірку ФПУ Генпрокуратура розпочала у травні. У ГПУ вважають, що федерація не мала права відчужувати майно, яке є державною власністю і перебуває у профспілок в управлінні. У ФПУ наголошують, що курорти і санаторії є їх власністю, і називають дії ГПУ втручанням у внутрішні справи федерації.

Позначки: