Суд арештував квартиру Каська за клопотанням Шокіна

28 Березня 2016, 16:18

Печерський райсуд задовольнив клопотання прокуратури про арешт трикімнатної квартири у місті Києві через підозру екс-генпрокурора Віталія Каська в отриманні житла шахрайським шляхом. Відповідне рішення суду за клопотанням генерального прокурора Віктора Шокіна опубліковано у Єдиному реєстрі судових рішень.

За інформацією з рішення, датованого 22 березня, прокуратура вважає, що у 2010 році Касько безпідставно отримав службову трикімнатну квартиру у Києві, яку пізніше виключили з переліку службового житла, а у 2014 році Касько вже подав документи на приватизацію квартири, хоча не був працівником прокуратури на той час. Понад те, у 2003 році Касько вже отримав службову однокімнатну квартиру, яку згодом приватизувала його матір.

Суд став на сторону прокуратури і заборонив Каську проводити операції продажу або відчудження квартити на час арешту.

Нагадаємо, у лютому Касько зробив заяву про тиск з боку Шокіна та відомого нардепа.

Також нагадаємо, заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив про відставку 15 лютого. Причиною свого звільнення Касько назвав те, що Шокін забрав інструменти для розслідувань і реформування прокуратури. За його словами, в органах прокуратури панують корупція і кругова порука, а намагання щось змінити переслідуються.

У Генеральній прокуратурі заяву Віталія Каська про відставку з посади заступника генпрокурора назвали піар-акцією.