НОВИНИ

Касько зробив заяву про тиск з боку Шокіна та відомого нардепа

За словами екс-заступника генпрокурора, доручення про втручання у слідство надходили від Ігоря Кононенка.

Під час роботи у Генпрокуратурі Віталій Касько відчував тиск з боку керівництва, а працювати у відомстві більше немає сенсу ще й через інші причини. Про це екс-заступник генпрокурора розповів у інтерв'ю Reuters.

Зокрема, Касько розповів про отримання інструкцій від Віктора Шокіна, які, нібито за словами самого генпрокурора, приходили від нардепа і соратника президента Ігоря Кононенка. Ці інструкції передбачали втручання в хід розслідування.

«Я отримав жорстку вимогу від генерального прокурора по відношенню до цього. Я відмовився її виконати, не робив так, як мені сказали», – повідомив Касько.

Видання не змогло отримати коментар Генпрокуратури щодо цих звинувачень Касько. Водночас він розповів також про інші причини звільнення з прокуратури.

«Останньою краплею став черговий перерозподіл обов'язків у Генпрокуратурі. Шокін забрав у мене всі функції та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі і у справі так званих «діамантових прокурорів». Однак, причини того, чому в Генеральній прокуратурі більше неможливо і безглуздо працювати – вони значно глибші», – заявив Касько.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив про відставку 15 лютого. Причиною свого звільнення Касько назвав те, що Шокін забрав інструменти для розслідувань і реформування прокуратури. За його словами, в органах прокуратури панують корупція і кругова порука, а намагання щось змінити переслідуються.

У Генеральній прокуратурі заяву Віталія Каська про відставку з посади заступника генпрокурора назвали піар-акцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.