Стало відомо, коли АМКУ розгляне справу азотних заводів Фірташа

30 Липня 2019, 14:53

Антимонопольний комітет України 1 серпня планує розглянути справу про зловживання монопольним становищем низкою заводів з виробництва азотних добрив, які належать українському олігарху Дмитру Фірташу. Про це повідомляє прес-служба  Антимонопольного комітету.

 

Так, за даними АМКУ, заводи Фірташа зловживали своїм монопольним становищем у 2014-2017 роках, що призвело до зростання цін на мінеральні добрива, а також фактичної зупинки виробництва добрив в Україні у березні 2017 року.

 

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет почав розгляд справи про порушення 18 облгазами закону про економічну конкуренцію в зв'язку з призначенням Девіда Ентоні Ховарда Брауна головою наглядової ради без отримання дозволу з боку комітету. 

 

Також Міністр юстиції Австрії Клеменс Яблонер 16 липня погодив екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа до США.

 

Як повідомлялося, питання видачі українського олігарха Дмитра Фірташа, якого правоохоронці у США звинувачують у корупції,  перебувало на розгляді зовнішньополітичного відомства Австрії, яке сформулює міністерству юстиції свою офіційну позицію.

 

Зауважимо, у разі екстрадиції Фірташа до США там йому загрожує понад 80 років в’язниці з конфіскацією майна. 

 

Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію Фірташа до США 25 червня.