Стало відомо, хто став новим очільником Лук’янівського СІЗО

17 Серпня 2018, 09:49

Новим головою Київського слідчого ізолятора, відомого як Лук'янівське СІЗО, став Руслан Ромашков, керівник Бориспільської виправної колонії №119. Про це у п'ятницю, 17 серпня, повідомляє "Громадське" з посиланням на речника заступника міністра юстиції України Дениса Чернишова Юрій Маслак.

 

Нагадаємо, раніше у Мін'юсті підтвердили, що керівництво Лук'янівського СІЗО дійсно змінилось, нового керівника пенітенціарної установи представлять 17 серпня. 

 

 9 серпня засуджені бійці батальйону "Торнадо" влаштували збройний опір у Лук'янівському СІЗО. За даним фактом військова прокуратура порушила кримінальну справу за чотирма статтями щодо екс-бійців роти «Торнадо».  У рамках провадження було проведено обшук в зазначеному місці попереднього ув’язнення, у ході якого виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, а також заборонені предмети, в тому числі зброю – від саморобних вибухових пакетів до холодної зброї. 

 

10 серпня у Мін'юсті повідомили, що проти двох працівників Лук'янівського СІЗО відкрили справу за допомогу колишнім бійцям спецроти "Торнадо". 

 

13 серпня міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що найближчим часом будуть прийняті жорсткі адміністративні рішення щодо працівників Лук'янівського СІЗО в рамках справи щодо бунту екс-бійців роти "Торнадо" у слідчому ізоляторі.