НОВИНИ

Глава Мін'юсту анонсував жорсткі рішення через бунт екс-бійців "Торнадо" в Лук'янівському СІЗО

За словами Петренка, після бунту проводяться профілактичні заходи по всіх СІЗО.

Міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що найближчим часом будуть прийняті жорсткі адміністративні рішення щодо працівників Лук'янівського СІЗО в рамках справи щодо бунту екс-бійців роти "Торнадо" у слідчому ізоляторі.  Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

 

"Це розслідування у мене на особистому контролі. Ми перевіряємо зараз режим, тому що є доступ до відеокамер за останні декілька місяців, перевіряємо режим по всім групам, які перебувають на затриманні у Лук'янівському СІЗО, перевіряємо доступ оперативників, роботу самого керівництва Лук'янівського СІЗО. Найближчим часом будуть прийняті відповідні жорсткі адміністративні рішення. Окремо йде розслідування, тому що ті особи, які причетні до спроби силового спротиву правоохоронцям з боку "торнадівців", якщо така причетність буде доведена конкретних співробітників СІЗО – вони повинні нести більш жорстку відповідальність, ніж просто звільнення", – наголосив глава Мін'юсту.

 

За його словами, після бунту проводяться профілактичні заходи по всіх СІЗО.

 

"Було прийнято відповідне рішення – крім службового розслідування по Лук’янівському СІЗО зараз проводяться відповідні профілактичні заходи по всім СІЗО по Україні для того, щоб працювати на упередження, як ми це і робимо у таких ситуаціях", – додав Петренко.

 

Нагадаємо, 9 серпня засуджені бійці батальйону "Торнадо" влаштували збройний опір у Лук'янівському СІЗО. За даним фактом військова прокуратура порушила кримінальну справу за чотирма статтями щодо екс-бійців роти «Торнадо».

 

10 серпня у Мін'юсті повідомили, що проти двох працівників Лук'янівського СІЗО відкрили справу за допомогу колишнім бійцям спецроти "Торнадо". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.