Стало відоме ім’я лауреата Національної Кінопремії за внесок у розвиток кіно

28 Березня 2017, 15:10

Народна артистка України Лариса Кадочникова стала лауреатом Першої Національної Кінопремії у номінації “За внесок в українське кіно”, повідомили у прес-службі Української кіноакадемії у вівторок, 28 березня.

Як стало відомо, 20 квітня під час урочистої церемонії вручення почесну статуетку “Золота Дзиґа” отримає українська актриса театру та кіно, народна артистка України Лариса Кадочникова.

Зазначається, що лауреата у цій номінації визначили члени Національної спілки кінематографістів України.

Нагадаємо, Лариса Кадочникова – актриса театру та кіно, лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка. У творчому портфоліо Кадочникової десятки ролей у кіно та театрі, зокрема, головна роль у культовому фільмі Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”.

Із 1961 до 1964 року Кадочникова була актрисою Московського театру “Современник”, а від 1964-го грає на сцені Київського театру російської драми імені Лесі Українки. 

Як повідомлялося, 24 березня у Києві стартував Міжнародний фестиваль документального кіно. Цьогоріч Docudays UA присвячений питанням захисту довкілля.

16 березня з'явився тізер українсько-словацької стрічки «Межа». Очікується, що фільм вийде на широкі екрани у серпні 2017-го року.