НОВИНИ

З'явився тізер українсько-словацької стрічки «Межа»

Очікується, що фільм вийде на широкі екрани у серпні 2017-го року.

Державне агентство України з питань кіно презентувало український тізер українсько-словацького фільму «Межа», йдеться у повідомленні прес-служби агентства у середу, 15 березня. 

Зазначається, що стрічка створюється за підтримки Держкіно України. Кримінальний трилер «Межа» словацького режисера Петера Беб’яка став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

Повідомляється, що автором сценарію фільму є Петер Балко (Словаччина), продюсерами –  Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна).

За сценарієм, неспокійний час починається для Адама Крайняка, глави сім’ї і ватажка організованої злочинності на словацько-українському кордоні. Його найстарша донька збирається вийти заміж за місцевого злодія на ім'я Івор. Український партнер Адама Йона здіймає бунт, і на кордоні починає з'являтися новий продукт –  наркотики. Ця кримінальна історія розгортається в самому серці словацько-українського прикордоння, де перетинаються культури, мови і людські життя.

«У стрічці знялися відомі українські актори – Римма Зюбіна, Станіслав Боклан та ін. Зйомки проходили в Україні (на Закарпатті) та у Словаччині», - йдеться у повідомленні.

Очікується, що фільм вийде на широкі екрани у серпні 2017-го року.

Нагадаємо, 9 березня голова Держкіно Пилип Іллєнко з нагоди 203-ої річниці з дня народження українського письменника Тараса Шевченка презентував тізер художнього фільму «Тарас. Повернення». Вихід стрічки запланований на березень 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.