Стала відома ймовірна причина масового отруєння людей в Ізмаїлі

18 Червня 2016, 20:52

Санепідеміологи Одеської області припускають, що спалах могла спричинити дощова вода, яка  підняла рівень ґрунтових вод. Майже усі недужі вживали сиру воду з крана або ж колодязів.  Ситуацію ускладнює і спека.

Повідомляється, що на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій затвердили низку заходів. Зокрема, вирішили моніторити стан питної води і збільшити у ній втричі вміст хлору.

"Сформовані житлові господарські працівники, щоб провести дезинфекцію території і домових туалетів, тому що основним фактором може стати водний – від цієї версії ми не відмовляємося", – наголосила в. о. керівника Одеської обласної станції санітарно-епідеміологічної служби Любов Засипко.

Крім того, в місті закрили дитячі садки, громадські заклади харчування та міські пляжі. Триває перевірка санітарного стану всіх супермаркетів, магазинів і міського ринку. 

Як повідомлялося раніше, представники Ізмаїльського прикордонного загону охороняють відкриті водойми міста і ведуть роз'яснювальну роботу з місцевим населенням щодо заборони купання з метою подолання небезпеки масового отруєння людей. Також у місті ввели надзвичайний стан.

Нагадаємо, в Ізмаїлі зафіксований випадок масового отруєння. За медичною допомогою вже звернулися 277 осіб. Причина отруєння поки залишається невідомою.