НОВИНИ

Масове отруєння людей в Ізмаїлі: майже 200 потерпілих, поліція піднята по тривозі

У місті на базі загальноосвітніх шкіл додатково відкриваються пункти надання першої медичної допомоги.

За фактом масового отруєння людей в Ізмаїлі Одеської області поліція відкрила кримінальне провадження - за порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням. Про це у Facebook повідомила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

«Станом на сьогодні з діагнозом «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано близько 200 осіб, в тому числі понад 130 дітей. З огляду на те, що люди продовжують звертатися за допомогою лікарів, Ізмаїльський відділ поліції піднятий по тривозі. У місті на базі загальноосвітніх шкіл додатково відкриваються пункти надання першої медичної допомоги», - написала вона.

За її словами, поліцейські в складі мобільних груп, автопатрулів та піших нарядів об'їжджають питні заклади, ринки і місця стихійної торгівлі, інформуючи, що, у зв'язку з обставинами, що склалися, торгівля овочами, фруктами, молочною продукцією і товаром, що швидко псуюється, заборонена.

«Це тимчасові заходи, які будуть діяти до особливого розпорядження і встановлення вогнища зараження», - уточнила глава Нацполіціі.

У свою чергу міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що, незважаючи на закриття об'єктів громадського харчування і ринків, місто не буде закрите.

«Місто не закривається. Ми закриваємо тільки об'єкти громадського харчування, а також ринки - центральний, тимчасові і стихійні. Об'єкти торгівлі продовжують функціонувати», - зазначив він, уточнивши, що причина захворюваності досі не встановлена.

У прес-службу Одеської обласної державної адміністрації суботу поінформували, що з моменту першого випадку 193 жителя Ізмаїла та Ізмаїльського району звернулися за медичною допомогою, з них 119 дітей (2 - у віці до 1 року).

«Зараз причина звернення класифікована медиками-інфекціоністами мобільної групи як кишкова інфекція середнього та легкого ступеня тяжкості. Виписано і переведені на амбулаторний етап лікування 79 пацієнтів, наразі в стаціонарі 114 осіб», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, восени 2015 року від розпилення невідомої речовини у туалеті школи № 29 Чернігова постраждали шість дівчаток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.