США відклали введення нових санкцій проти Росії – Bloomberg

18 Квітня 2018, 20:13

Президент США Дональд Трамп не планує терміново вводити нові санкції проти Росії. Про повідомляє Bloomberg, посилаючись на джерела.

 

Зазначається, що наразі "президент Дональд Трамп не затвердив ніяких додаткових заходів проти Росії, а його помічники офіційно їх не рекомендували".

 

Джерела агентства також уточнили, що в майбутньому американський президент готовий ввести додаткові обмежувальні заходи, проте не зараз.

 

Як повідомлялось, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп дізнався про намір ввести нові санкції проти Росії з телевізора. 

 

За словами джерел, дана інформація "викликала у нього (Трампа, – Ред.)  гнів, так як він не приймав такого рішення".

 

Нагадаємо, 18 квітня речниця Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Хезер Нуаерт під час брифінгу заявила, що введення нових санкції проти Росії наразі перебувають на розгляді у Білому домі. 

 

Як повідомлялося, 16 квітня адміністрація Дональда Трампа у "найближчому майбутньому" ухвалить рішення щодо нового пакету санкцій проти Російської Федерації.  Зокрема, раніше стало відомо, що постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі повідомила, що Сполучені Штати Америки оголосять про нові санкції у зв'язку з ситуацією в Сирії.

 

Раніше Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.  Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.