НОВИНИ

Трамп дізнався про нові санкції США проти РФ з телевізора - The New York Times

За словами джерел, заяви представника США при ООН Ніккі Хейлі про нові антиросійські санкції викликала у Трампа гнів.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп дізнався про намір ввести нові санкції проти Росії з телевізора. Про це повідомляє видання The New York Times з посиланнями на джерела.

 

"У неділю (15 квітня, - Ред.)  Трамп дивився телевізор і почув заяву посла США в ООН Ніккі Хейлі про те, що президент планує ввести нові санкції проти Росії", - йдеться у виданні.

 

За словами джерел, дана інформація "викликала у нього (Трампа, - Ред.)  гнів, так як він не приймав такого рішення".

 

Так, Трамп особисто розпорядився призупинити запровадження нових санкцій проти Росії, бо антиросійські санкції оголосили раніше за нього.

 

Зокрема,  постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі запевнила, що США оголосять про нові санкції у зв'язку з ситуацією в Сирії.У Білому домі стверджують, що заява Гейлі була її особистою ініціативою і вона зробила помилку, "яку тепер необхідно усунути".

 

За інформаціїєю джерел, санкції проти РФ поряд з іншими заходами дійсно серйозно розглядалися, але президент отстаточно не дозволив їх запровадити. 

 

Нагадаємо, 18 квітня речниця Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Хезер Нуаерт під час брифінгу заявила, що введення нових санкції проти Росії наразі перебувають на розгляді у Білому домі. 

 

Як повідомлялося, 16 квітня адміністрація Дональда Трампа у "найближчому майбутньому" ухвалить рішення щодо нового пакету санкцій проти Російської Федерації.  Зокрема, раніше стало відомо, що постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі повідомила, що Сполучені Штати Америки оголосять про нові санкції у зв'язку з ситуацією в Сирії.

 

Раніше Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.  Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов,  глава наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Міхаїл Фрідман, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.