США ведуть економічну війну з Китаєм – радник Трампа

17 Серпня 2017, 08:16

Головний радник президента США зі стратегічних питань Стів Беннон заявив, що Сполучені Штати ведуть економічну війну з Китаєм. Про це йдеться в інтерв'ю журналу The American Prospect.

При цьому він зазначив, що політика Китаю щодо КНДР – це лише спроба відволікти увагу.

"Це у всій їх літературі. Вони не соромляться говорити про те, чим займаються. Один із нас буде гегемоном через 25 або 30 років, і це будуть вони, якщо ми продовжимо йти цим же шляхом. Щодо Кореї вони просто відволікають нас. Це показуха", – заявив Беннон.

Він також вважає економічне протистояння з Китаєм найважливішим у політиці США.

"Ми повинні бути маніакально сфокусовані на цьому", – розповідає він журналу.

За словами радника Трампа, через десять років може статися точка заломлення, після якої США, якщо будуть продовжувати свою нинішню політику, вже не зможуть змагатися з Китаєм.

Нагадаємо, що Дональд Трамп доручив своєму представникові на торгових переговорах Роберту Лайтхайзеру провести розслідування проти Китаю щодо його можливого порушення прав США на інтелектуальну власність. Також США ввели санкції проти Китаю за допомогу КНДР. Зокрема, санкції застосовані проти фізичних та юридичних осіб, які причетні до незаконних фінансових та інших оборудок з режимом Північної Кореї.