США домовилися з РФ про безпеку польотів у Сирії

20 Жовтня 2015, 22:39

Міноборони Російської Федерації у вівторок, 20 жовтня, отримало від американських військових узгоджений меморандум про запобігання повітряних інцидентів в Сирії. Про це заявив офіційний представник військового відомства РФ генерал-майор Ігор Конашенков.

"Ми отримали від наших американських колег погоджений ними меморандум про запобігання повітряних інцидентів в Сирійській Арабській Республіці. Розраховуємо, що цей документ буде поширюватися на авіацію всіх країн коаліції. Принаймні, американці зобов'язалися довести узгоджені правила до всіх своїх партнерів, що діють на території Сирії", – сказав Конашенков.

За його словами, Росія, безумовно, вважає підписання подібного документа важливим кроком, що має практичне значення.

Раніше міністерство оборони Росії і Туреччини налагодили прямий зв'язок для забезпечення безпеки польотів російської бойової авіації біля турецького кордону над Сирією.

Як відомо, російська авіація почала завдавати удари по об'єктах у Сирії 30 вересня. Операцію санкціонувала Рада Федерації РФ у відповідь на запит військової допомоги від Башара Асада.

Після початку бомбардувань правозахисні організації заявили, що удари завдаються по районах, у яких взагалі немає бойовиків, а жертвами атак стають цивільні.