Справу Каська, яку відмовилося розслідувати НАБ, передали в Нацполіцію – генпрокурор

25 Червня 2016, 16:44

Генеральна прокуратура України передала справу колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська в Національну полцію. Про це у Facebook повідомила прес-секретар очільника ГПУ Юрія Луценка Лариса Сарган.

«Справа по Каську була передана в НАБУ. На жаль, НАБУ відмовилося її розслідувати. Вимушений був передати її в Нацполіцію. Оголошувати про це суспільству як загальнонаціональний подвиг не вважаю за потрібне», – наводить вона слова Луценка.

Як повідомлялося, Каську вночі 11 квітня просто на вулиці, біля столичного театру Івана Франка, вручили та оголосили підозру у вчиненні злочину. Підозра стосується справи щодо шахрайства з нерухомістю. 

14 квітня суд відмовив ГПУ у клопотанні про арешт Каська, при цьому призначив йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання до 10 червня поточного року.

Нагадаємо, у лютому Касько зробив заяву про тиск з боку тодішнього генпрокурора Віктора Шокіна та відомого нардепа.

Також нагадаємо, що Касько заявив про відставку 15 лютого. Причиною свого звільнення Касько назвав те, що Шокін забрав інструменти для розслідувань і реформування прокуратури. За його словами, в органах прокуратури панують корупція і кругова порука, а намагання щось змінити переслідуються.