Соратників та брата Маркова оголосили в розшук

19 Листопада 2013, 19:15

Згідно з даними міністерства, у розшук  оголошені учасники штурму будівлі обласного управління міліції 22 жовтня, серед них  –  члени партії «Родіна».

Також, міліція розшукує тимчасового лідера партії «Родіна» Вадима Савенка, який  зареєструвався як кандидат у народні депутати по округу № 94 у Київській області.

У розшуку також охоронець Ігоря Маркова Андрій Курлов, депутати міськради Сергій Кушнір та Леван Самхарадзе.

Усім їм інкримінують діяння, передбачені частиною 3 статті 296 КК  – хуліганство, поєднане з опором представникам влади.

Тим часом, як повідомляє одеське видання «Думська», Олег Марков перебуває у Москві.   

Нагадаємо, позбавленого мандата народного депутата Ігоря Маркова затримали 22 жовтня під час допиту в Одеському обласному управлінні внутрішніх справ. Йому вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ – хуліганство.  Маркову  інкримінують організацію і  побиття учасників пікету біля Одеської обласної адміністрації проти встановлення у місті пам'ятника Єкатерині ІІ в 2007 році.  

Уніч проти 23 жовтня Маркова доправили до Києва. Печерський райсуд Києва обрав для Маркова запобіжний захід у вигляді арешту до 20 грудня. Апеляційний суд не задовольнив скаргу захисту Маркова щодо арешту.