Союз біатлоністів попросив Росію відмовитися від проведення чемпіонату світу-2021

8 Лютого 2017, 23:55

Росію попросили відмовитися від проведення чемпіонату світу з біатлону 2021 року, що мав проводитися у Тюмені. Із відповідним проханням до Союзу біатлоністів РФ звернувся Міжнародний союз біатлоністів.

Як повідомили в IBU, Росія має прийняти цю пропозицію до 24 лютого, інакше виконком Міжнародного союзу біатлоністів сам скасує своє рішення про проведення чемпіонату 2021 року в Тюмені. Нове місце проведення цього чемпіонату буде обране на з’їзді союзу у 2018 році.

Як повідомлялося, національні антидопінгові організації з 19 країн закликали відсторонити російських спортсменів від участі у всіх міжнародних змаганнях, а також відібрати у РФ право на проведення змагань. 

Нагадаємо, біатлоністи трьох країн вирішили бойкотувати етап Кубка світу в російській Тюмені. У результаті союз біатлоністів РФ відмовився від проведення змагань. Також Росію позбавили права проведення юнацького і молодіжного чемпіонатів світу з біатлону.

Крім того, IBU відкрив справу стосовно Союзу біатлоністів Росії і 29 спортсменів на основі доповіді комісії WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство) про прийом допінгу російськими спортсменами.