Сьогодні в Мінську збереться Тристороння контактна група

29 Червня 2016, 09:37

У середу, 29 червня, в Мінську відбудуться чергові консультації у форматі Тристоронньої контактної групи. Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник Голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

«У Мінську – чергові консультації ТКГ (Тристоронньої контактної групи – ред.) та трьох робочих груп (окрім гуманітарної)», – написала Геращенко.

За її словами, ключовими питаннями консультацій буде безпека, щоденні обстріли, порушення режиму тиші.

Крім того, Геращенко зауважила, на ТКГ українська сторона порушуватиме і питання заручників, зокрема, вимагатиме надати точну інформацію про їх місце утримання.

«Останніми днями всі ми отримали звернення від родичів заручників, що начебто хлопців перевели в ще більш гірші умови в СІЗО», – додала перший віце-спікер ВР.

Як повідомлялося, попередня зустріч Тристоронньої контактної групи відбулася у Мінську 15 червня. Під час зустрічі Україна наполягла на звільненні заручників та розслідуванні обстрілів, які почастішали на лінії зіткнення. Жодних рішень щодо звільнення заручників на зустрічі не ухвалили.