Слідчий комітет Білорусі затримав працівників порталу Realt.by

8 Серпня 2018, 12:02

У Білорусі затримали трьох журналістів і головного редактора порталу Realt.by у справі щодо несанкціонованого доступу до платної інформації державного агентства БелТА. Про це повідомляє "Радіо свобода".

 

Зазначається, що наразі працівники порталу чекають на допит у Слідчому комітеті.

 

Наголошується, що серед затриманих – журналіст Ігорь Хмара, Марія Сарока, Альона Масловська і головний редактор Владіслав Кулєцкий.

 

Так, Realt.by працює з 2005 року. На порталі публікується актуальна інформація про агентства нерухомості, забудовників і приватних осіб, продаж та оренду квартир.

 

Раніше стало відомо, що білоруські силовики прийшли з обшуком до журналіста російської редакції Deutsche Welle Павлюка Биковського. 

 

Нагадаємо, 7 серпня у Білорусі у виданнях БелаПАН і Tut.by відбулися обшуки. Так, слідчий комітет Білорусі затримав  головного редактора інтернет-порталу TUT.BY Марину Золотову. Зокрема, Золотова є підозрюваною у кримінальному провадженні за статтею за ч. 2 ст. 349 КК Білорусі (несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації, здійснений з іншої особистої зацікавленості, яка спричинила заподіяння істотної шкоди). Зазначається, що до протиправної діяльності причетні працівники інтернет-порталу Tut.by , інформагентства БелаПАН і видавничого дому "Білоруська наука". Крім того, було затримано редактора Tut.by Анну Калтигіну , журналістку БелаПАН Тетяну Коровенкову.