Слідчі Нідерландів закрили розслідування щодо смерті генерала Пральяка в Гаазі

2 Листопада 2018, 13:40

У Нідерландах правоохоронці в п'ятницю, 2 листопада, закрили розслідування щодо загибелі генерала Слободана Пральяка, колишнього командувача сил боснійських хорватів, який здійснив самогубство випивши ціаністий калій після оголошення вердикту Міжнародного трибуналу про 20 років ув’язнення. Про це повідомляє агентство N1.

 

Так, слідчі не знайшли ознак кримінального правопорушення у відповідній справі. За висновком правоохоронців, до самогубства генерал готувався сам, ретельно і заздалегідь. Як зазначається, осіб, які йому допомагали, не виявили.

 

Нагадаємо, 29 листопада 2017 року  хорватський генерал Слободан Пральяк, який випив отруту після оголошення вердикту апеляційної інстанції на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії, помер.

 

30 листопада 2017 року у Нідерландах заявили, що розпочали розслідування щодо самогубства хорватського генерала Пральяка. Нідерландський прокурор Мерелін Фікеншер розповіла, що у контейнері, з якого Пральяк випив отруту, були смертельні хімікати.

 

1 грудня 2017 року ЗМІ повідомили, що  хорватський генерал Слободан Пральяк, який випив отруту в ході засідання воєнного трибуналу в Гаазі, планував самогубство щонайменше за два роки до втілення свого наміру.