НОВИНИ

Нідерланди розпочали слідство щодо самогубства в Гаазькому трибуналі

Голландські прокурори планують з'ясувати, хто надав хорватському генералу смертельну рідину і який її вміст.

У Нідерландах заявили, що розпочали розслідування щодо самогубства хорватського генерала Слободана Пральяка, який випив отруту після оголошення вердикту апеляційної інстанції на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії. Про це повідомляє ВВС.

Наголошується, що прокурори Нідерландів опублікували заяву про те, що в ході слідчих дій розглянуть питання "надання допомоги при суїциді і порушення закону про лікарські засоби".

Зокрема, слідчих турбує питання, як генералу вдалося перевезти отруту в зал суду у Гаазі, якщо його посилено охороняли.

Крім того, голландські прокурори планують з'ясувати, хто надав смертельну рідину і який її вміст.

Нагадаємо, 29 листопада хорватський генерал Слободан Пральяк, який випив отруту після оголошення вердикту апеляційної інстанції на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії, помер.

Зазначимо, хорватський генерал Слободан Пральяк після оголошення вердикту апеляційної інстанції випив отруту на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії. Суд залишив вирок Пральяку без змін.

Як повідомлялося, 22 листопада Міжнародний трибунал по колишній Югославії в Гаазі засудив боснійсько-сербського генерала Ратко Младича до довічного ув'язнення, визнавши його винним у геноциді, злочинах проти людяності, порушенні законів і звичаїв ведення війни.