Швеція заявила про рішення засекречувати адреси притулків для біженців

28 Жовтня 2015, 11:03

Після серії підпалів у пунктах тимчасового розміщення біженців шведське національне агентство з міграції ухвалило рішення засекречувати адреси притулків для мігрантів з метою уникнення нових нападів. Про це повідомляється на сайті The Local.

Співробітник операційного відділу в міграційному агентстві Мікаель Ріббенвік заявив, що "не можна допустити можливість отримати повний перелік адрес центрів для біженців".

Раніше кілька швецьких муніципалітетів вирішили тримати місце перебування мігрантів у таємниці. Тиждень тому місцева рада Умео заявила про засекречення майбутнього притулку для 150 біженців.

Як стало відомо, причиною цього стали постійні напади на притулки для біженців по всій країні. 20 жовтня в комуні Мункедаль на заході Швеції сталася пожежа в центрі розміщення біженців.

Крім того, у середу, 28 жовтня, після повідомлення про створення притулку у приміщенні дошкільного навчального закладу у Дандерюд, центр підпалили невідомі. Постраждалих внаслідок інциденту немає.

Стало відомо, що Швеція цього року очікує прийняти щонайменше 190 тис. біженців, з них 40 тисяч – діти. Кількість мігрантів, яка припадає на одну людину у Швеції, найбільша серед країн Євросоюзу.

Нагадаємо, у Німеччині тривають протистояння на тлі міграційної кризи. 25 жовтня німецька поліція розігнала водометами мітинги прихильників і противників мігрантів.

Як повідомлялося, до ЄС надійшла рекордна кількість прохань про надання притулку з 1992 року.