НОВИНИ

До ЄС надійшла рекордна кількість прохань про надання притулку з 1992 року

Найбільше мігрантів прагнуть залишитися у Німеччині.

Кількість прохань про надання притулку, отриманих державами-членами ЄС у 2015 році, перевищила попередній річний максимум, встановлений 1992 року після розпаду Югославії.

Згідно з даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), найбільша кількість мігрантів тікає з Сирії. Так, від Сирійців цьогоріч вже надійшло 160, 6 тисяч прохань. Для порівняння, з Іраку та Афганістану, які також потерпають від довготривалих конфліктів, до Європи надійшло 133 тисячі заяв.  

Найбільша кількість біженців прагне потрапити до Німеччини. Відтак, наприкінці серпня у країні зафіксували 245 тисяч прохань про надання притулку, з них сирійців - майже 52 тисячі осіб.  

Зазначається, що більшість з чотирьох мільйонів людей, що тікають від громадянської війни, знайшли притулок від чотирирічної громадянської війни на сусідніх територіях, більшою мірою у Туреччині.

Нагадаємо, що в обмін на збільшення співпраці з ЄС Туреччина може отримати певні пільги, зокрема обговорюється можливість ведення безвізового режиму для турецьких громадян у країнах шенгенської зони.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.