Шустер виграв через суд у «Інтера» майже два мільйони

Акценти
17 Вересня 2014, 09:48

Передачі «Шустер Live» виробництва студії виходили на «Інтері» з лютого 2013, а в грудні низка ЗМІ повідомила, що телеканал відмовився продовжувати контракти з командою проекту, так як у сторін виник конфлікт.

Як випливає з документів, розміщених в реєстрі судових рішень, кожен випуск «Шустер Live» обходився «Інтеру» в $50 тис. Всього в четвертому кварталі минулого року студія мала зробити і передати телеканалу 15 таких програм, але за погодженням з каналом було передано 14 .

До 1 січня поточного року перед студією накопичилася заборгованість в розмірі 3,8 млн грн. «Інтер» перерахував останній транш по гонорару тільки 31 січня. А вже навесні «Савік Шустер Студія» виставила телеканалу новий рахунок. Студія нарахувала «Інтеру» не лише незначну пеню за розрив, але ще й максимальний штраф, який передбачав договір у разі зриву термінів виплати – 50% від суми боргу. У березні студія звернулася з цією претензією до «Інтеру» – і була проігнорована. Тому подала позов до суду. У першій інстанції студія успішно виграла ще в травні.

Представники телеканалу «Інтер» вчора не змогли повідомити, чи будуть звертатися з касацією до суду наступній інстанції і чи планують співпрацювати з Шустером в майбутньому.

Нагадаємо, 29 листопада трансляція передачі була перервана серіалом після того, як в студію прийшло кілька опозиційних політиків. А ведучий Савік Шустер сказав, що «це, мабуть, буде останній ефір програми на« Інтері». Від офіційних коментарів з цього приводу сторони утрималися. Але показувати «Шустер Live» телеканал «Інтер» таки перестав. Тепер передачі йдуть на «Першому Національному» та телеканалі «24». 

90