НОВИНИ

Шустер пояснив перерву в ефірі технічними труднощами "Інтера"

Ведучий програми «Шустер live» Савік Шустер заявив, що ток-шоу майже на годину перервали через технічні труднощі, які виникли в телеканалу «Інтер».

«Ми виробляємо цю програму в цій студії та віддаємо сигнал телеканалу «Інтер», який транслює це на всю країну. У телеканалу «Інтер» виникли технічні труднощі, сигнал був неякісним. От була ця перерва, ви побачили цей серіал. І ми продовжуємо ефір» - сказав ведучий.

«Чесно кажучи, я хвилювався, оскільки я не дуже вірив, що це технічні труднощі», - додав він.

Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в цей момент перебила журналіста та звинуватила в брехні. «Зараз відбулось захоплення студії трьома лідерами опозиції. Вони прийшли сюди без запрошення», - сказала депутат.

 

У той же час прес-служба каналу «Інтер» на запит «Телекритики» підтвердила, що ефір  суспільно-політичного ток-шоу «Шустер live» 29 листопада було перервано з технічних причин.  

Згідно з  даними представників каналу, вийшли з ладу стійки прийому зовнішніх ліній.

Як повідомив керівник технічної дирекції телеканалу «Інтер», «в максимально стислі терміни в оперативному режимі фахівці усунули неполадки апаратури».  

Нагадаємо, партія "Батьківщина" заявила, що група депутатів з фракції Партії регіонів намагалась не пустити в студію політичного ток-шоу «Шустер Live» лідерів опозиції - Арсенія Яценюка, Віталія Кличка і Олега Тягнибока.

«Батьківщина» заявляє, що напередодні лідери парламентської опозиції отримали від редакції програми запрошення взяти участь у програмі з самого початку ефіру.