Ще один крок від «руського міру». Реакція соцмереж на остаточне рішення ЄС щодо безвізу для України

11 Травня 2017, 12:58

У четвер, 11 травня, Рада Європейського Союзу схвалила законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. Рішення затвердили на рівні міністрів країн ЄС з питань сільського господарства та рибальства.

На це вже відреагував президент України Петро Порошенко та заявив, що 17 травня у приміщенні Європейського парламенту в Страсбурзі урочисто підпише відповідний законодавчий акт.

Тиждень зібрав реакцію соцмереж з приводу цієї радісної для українців події.

Нагадаємо, Європейський парламент на пленарному засіданні  у Страсбурзі 6 квітня проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. 26 квітня надання безвізового режиму для громадян України схвалили посли Європейського союзу (ЄС) .

Журналіст Рікард Йозвяк назвав дати завершення всіх процедур щодо безвізу для українців. За його словами, 17 травня угоду підпишуть, 22 травня опублікують, а 11 червня вона набуде чинності. Голова делегації Європарламенту до парламентського комітету асоціації ЄС-Україна Даріуш Росаті підтвердив, що 11 червня європейські кордони відкриються для України.