Сергій Горбатюк: Об’єктивного підтвердження замаху на Януковича під час його втечі немає

27 Грудня 2018, 13:29

Керівник Управління спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк заявив в інтерв’ю Тижню, що слідство не має об’єктивного підтвердження, що Віктора Януковича намагалися вбити під час його втечі.

 

«Розслідуванням займається наше Управління спецрозслідувань. Але об’єктивного підтвердження замаху, нападу на Януковича в нас немає. Адвокати наполягають, що десь дорогою до Харкова на одному з блокпостів хтось стріляв у машину, яка колись була в супроводі кортежу Януковича. Тоді як самого Януковича в нібито обстріляному авто не було. Він узагалі на той момент був в іншому місці. І нібито ця історія повторювалася кілька разів. Нібито навіть є куля, яку витягли з машини. Але нам досі її ніхто не передав. Що то за машина і де вона тепер, нам теж не кажуть», — розповів він.

 

За словами Горбатюка, адвокати стверджують, що востаннє з Януковичем нібито щось намагалися зробити уже в Криму. І це пов’язують із приїздом Валентина Наливайченка (у 2014-му був головою СБУ. — Ред.) та Арсена Авакова (міністр внутрішніх справ. — Ред.).

 

«Наливайченка ми допитали. Лишився тільки допит Авакова. Але він не може відбутися вже вісім місяців», — повідомив він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»