Сенцова виписали з медичної частини колонії

21 Грудня 2018, 15:57

У п'ятницю, 21 грудня, українського політв'язня Олега Сенцова, засудженого в Росії на 20 років суворого режиму,  виписали з медичної частини колонії в Лабитнангі. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на росЗМІ.

 

"Відповідно до рекомендацій лікуючого лікаря він (Сенцов, – ред.) переведений з медичної частини установи в загін для подальшого відбування покарання", – повідомили в регіональному управлінні Федеральної служби виконання покарань.

 

Також зазначили, що Сенцов може залучатися до праці згідно ст. 103, ст. 106 Кримінально-виконавчого кодексу РФ.

 

Як повідомляли, Уповноважений Верховоної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена з вимогою надати офіційну інформацію щодо українського політв'язня Олега Сенцова.

 

Європейський парламент у середу, 12 грудня, нагородив незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова премією "За свободу думки" імені Сахарова, її вручили сестрі політичного в'язня Наталії Каплан.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).