Сенатори США запросили стенограму розмови Флінна з послом Росії

16 Лютого 2017, 09:31

Голова юридичного комітету сенату США, республіканець Чак Грасслі і його колега, демократка Дайан Файнштейн звернулись до вищих посадових осіб адміністрації президента США Дональда Трампа з проханням про проведення брифінгу щодо обставин, які призвели до різкої відставки колишнього радника американського лідера з нацбезпеки Майкла Флінна, пише Politico.

Як уточнює видання, для того щоб розібратися в цьому питанні, сенатори запросили низку документів, в тому числі стенограми перехоплених розмов Флінна і російського посла у Вашингтоні Сєргєя Кисляка, а також звіт ФБР, який представники спецслужб зробили за підсумками цих розмов.

Брифінг за запитом Грасслі і Файнштейна повинен відбутися 27 лютого. Лист, як уточнює Politico, направлено директору ФБР Джеймсу Комі і генеральному прокурору Джеффу Сессіонс.

Нагадаємо, радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку через скандал, пов'язаний з його контактами з російським послом. Ще ніколи в історії Штатів політик високого рівня не був звільнений після такого короткого перебування на посаді (з моменту його призначення минуло лише три тижні).

Напередодні видання WР​ повідомляло, що низка колег в адміністрації президента висловила свою недовіру Флинну через що політичний тиск на нього посилився. При цьому в Білому домі заявили про «повну довіру» Трампа Флінну, незважаючи на скандал.

Раніше ​The Washington Post з посиланням на колишніх і діючих американських чиновників повідомляло, що за місяць до інавгурації Дональда Трампа його радник з питань національної безпеки Майкл Флінн у приватному порядку обговорював тему санкцій з послом Росії в США Сєргєєм Кисляком.