Sea Breeze-2019. В Одесу прямують три кораблі країн НАТО

3 Липня 2019, 16:00

Фрегат ВМС Канади HMCS Toronto, британський есмінець HMS Duncan та турецький фрегат TCG Turgutreis пройшли Босфор та прямують до Одеси для участі в навчаннях Sea Breeze 2019. Про це повідомляє Bosphorus Observer.

 

«Фрегат класу Halifax HMCS Toronto, британський есмінець HMS Duncan та турецький фрегат класу Yavuz TCG Turgutreis пройшли Босфор, увійшли в Чорне море для участі у навчаннях Sea Breeze», – зазначається у повідомленні.

 

 

 

 

Так, кораблі здійснили прохід Босфором ввечері у вівторок.

 

Нагадаємо, що Російська Федерація вдалася до провокацій та перекрила район площею у 8 тисяч квадратних кілометрів у Чорному морі, де мала бути одна з локацій міжнародних навчань Sea Breeze-2019.

 

Як повідомлялося, 1 липня, в Одесі стартували багатонаціональні військові навчання Sea Breeze – 2019.

 

Цьогоріч у морському компоненті навчань учасники проводитимуть артилерійські стрільби, висадки оглядових груп та займуться вдосконаленням взаємодії спеціальних підрозділів. Також новацією навчань стане відпрацювання річкового елемента на річці Дунай.

 

У маневрах Sea Breeze 2019 візьмуть участь кораблі, авіаційна техніка та військові як країн-членів НАТО, так і їхніх союзників. Першу групу представлятимуть США, Великобританія, Канада, Італія, Туреччина, Польща, Норвегія, Болгарія, Греція, Румунія, Данія, Латвія, Естонія, до другої належать ОАЕ, Швеція, Україна, Молдова, Грузія.

 

Зауважимо, щорічні військові багатонаціональні навчання Sea Breeze проводяться з 1997 року.