СБУ знову викликала Саакашвілі на допит

5 Січня 2018, 20:49

Служба безпеки України викликала на допит колишнього голову Одеської Облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі на 10 січня. Про це повідомив його адвокат Павло Богомазов у коментарі Укрінформу.

"Так, викликали. 10-го числа, 11:00. У Головне управління СБУ у Києві", – сказав Богомазов.

Як повідомлялось, 26 грудня Сакашвілі прийшов до будівлі Служби безпеки України, але відмовився йти на допит.

Нагадаємо, вранці 5 грудня правоохоронці прийшли з обшуками у київську квартиру екс-очільника Одеської області і лідера Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі. Після слідчих дій Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 Кримінального кодексу України, затримали політика. Згодом Генеральна прокуратура України надіслала підозру екс-очільнику Одеської облдержадміністрації Міхеїлу Саакашвілі на його адресу проживання.

11 грудня Печерський районний суд Києва не задовольнив клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу екс-президенту Грузії, лідеру партії "Рух нових сил" Міхеїлу Саакашвілі і відпустив його пряму у залі суду.

18 грудня Саакашвілі прийшов до Генеральної прокуратури України на допит. Водночас він відмовився брати участь у слідчих діях. Сторона захисту аргументувала свою відмову брати участь у допиті тим, що, на їхню думку, справа щодо Саакашвілі знаходиться у підслідності Служби безпеки України, а не ГПУ.