СБУ викрила схему незаконних поставок товарів у окупований Крим

23 Листопада 2020, 13:29

Служба безпеки України задокументувала протиправну схему поставок продукції менеджментом одного з провідних українських виробників кераміки на тимчасово анексовану територію анексованого Криму. Про це повідомляють на сайті СБУ.

 

Оперативники спецслужби встановили, що за незаконним механізмом товари відповідно до зовнішньоекономічних контрактів постачали на адресу підконтрольної українському виробнику дочірньої компанії в Росії. Потім через налагоджену систему логістичних перевезень продукцію ввозили до тимчасово окупованого Криму. На півострові ділки реалізовували товар через суб’єкти господарювання, незаконно створені відповідно до російського окупаційного законодавства.

 

Під час обшуків правоохоронці виявили документацію та електронні носії інформації, які підтверджують ведення бізнесу на тимчасово окупованій території. Зокрема, встановлено ухвалення менеджментом рішень про створення та роботу в Криму філії за російським законодавством, ведення бухгалтерської звітності та сплату податків до бюджету РФ, а також формування мережі збуту продукції.

 

Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що третій комітет Генеральної асамблеї ООН 15 листопада підтримав оновлений проект резолюції, що засуджує порушення прав людини Росією в окупованому Криму.