СБУ перевірить інформацію про роботу німецьких компаній в окупованому Криму

23 Грудня 2017, 20:50

Служба безпеки України перевірить інформацію про можливу роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в окупованому Криму. Про це повідомляє прокуратура АР Крим у відповідь на інформаційний запит видання «Крим. Реалії».

Згідно з повідомленням, у прокуратурі АРК отримали лист від Міністерства тимчасово окупованих територій, у якому повідомляється про "діяльність німецьких компаній в Криму". Отриману інформацію прокуратура направила до СБУ для перевірки.

"Зазначений лист направлено на адресу ГУ СБУ по Криму (з дислокацією у м. Херсон) для перевірки викладених фактів, за результатами розгляду якого буде прийнято відповідне процесуальне рішення", – зазначили у прокуратурі.

Наразі кримінальних проваджень щодо німецьких компаній немає.

Нагадаємо, 6 грудня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявило про незаконну діяльність німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму. На підтвердження МінТОТ вказало адреси магазинів і представництв вказаних компаній у Криму.

У відповідь на запит DW про діяльність компанії DHL Express в Криму прес-служба компанії заявила, що під час обслуговування своєї глобальної поштової та логістичної мережі суворо дотримується торговельного законодавства.

Публічних коментарів Adidas і Puma з цього приводу немає.