НОВИНИ

У окупованому Криму зафіксували незаконну діяльність компаній Adidas і Puma

На російських сайтах компаній DHL Express, Adidas AG та Puma SE вказано адреси офіційних представництв або офіційних магазинів в Криму.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб зафіксувало незаконну діяльність низки німецьких компаній в окупованому Криму. Про це в серед, 6 грудня, повідомляє прес-служба відомства.

"У ході моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованої території, МТОТ виявлено факти здійснення діяльності німецьких компаній DHL Express, Adidas AG, Puma SE на території Кримського півострову", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що робота відповідних компаній на окупованому півострові суперечить політиці невизнання та порушує встановлені Євросоюзом санкцій проти РФ.

Так, на російських сайтах компаній DHL Express, Adidas AG та Puma SE вказано адреси офіційних представництв або офіційних магазинів в Криму.

"Враховуючи вищезазначене, МТОТ звернулося до відповідних органів влади щодо необхідність вжиття передбачених законодавством заходів спрямованих на захист незалежності, державного суверенітету, безпеки, територіальної цілісності та непорушності державного кордону, національних інтересів України", - наголосили в прес-службі відомства.

Як повідомлялося  в листопаді, дві молдовські компанії поставляють в окупований Крим складові для виноробства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.