СБУ опублікувала “перехоплення розмови Захарченка” щодо блокади на Донбасі

1 Березня 2017, 10:12

Служба безпеки України оприлюднила "перехоплення" телефонної розмови лідера так званої "ДНР" Олександра Захарченка про блокаду на Донбасі. Запис опублікований на Youtube-каналі СБУ.

У СБУ стверджують, що записана розмова – "з начальником управління внутрішньої та зовнішньої політики адміністрації Трапєзніковим".

Там додають, що перехоплення "доводять справжні наміри терористів щодо використання торговельної блокади ОРДЛО".

В оприлюдненому аудіозаписі голос, протитрований Олександром Захарченком, заявляє, що незалежно від того, чи буде знято торговельну блокаду "ДНР" зі сторони українських активістів, 1 березня він все одно планує запровадити "блокаду Україні" у відповідь.

Він додав, що аналогічні заходи планує і "лідер ЛНР" Ігор Плотницький.

"Бойовики планують, за вказівкою російських кураторів, використати цю ситуацію для т.зв. "націоналізації" підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих терористами територіях", – стверджують у СБУ.

Нагадаємо, ватажки ОРДіЛО зробили заяву щодо блокади залізниці на Донбасі. Згідно з заявою, якщо до 00.00 середи (1 березня 2017 року) блокада не буде знята, то вони запровадять зовнішнє управління на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють на тимчасово окупованих територіях. Крім того, бойовики обіцяють припинити постачання до Києва вугілля.