Samsung повідомив про припинення виробництва вибухонебезпечних Galaxy Note 7

10 Жовтня 2016, 09:53

Заміни вибухонебезпечних гаджетів не допомогли і компанія Samsung Electronics тимчасово припинила виробництво своїх смартфонів Galaxy Note 7 після низки повідомлень про пожежі у вже замінених пристроях. Це рішення вже названо проявом кризи в компанії, повідомляє CNBC з посиланням на корейські ЗМІ.

Рішення Samsung про призупинення виробництва було прийнято разом з агентствами, які займаються безпекою споживачів в Південній Кореї, США і Китаї. На підтвердження цього журналісти посилаються на джерело в самій корпорації.

"Якщо ми визначимо, що проблема безпеки продукту існує, Samsung буде приймати термінові заходи, схвалені Комісією США з безпеки споживчих продуктів, щоб вирішити ситуацію", – йдеться в заяві компанії.

Американський рітейлер T-Mobile заявив, що припиняє продажі смартфонів Galaxy Note 7, а також обмін старих моделей на нові "безпечні". Відмовилася від заміни смартфонів і торгова мережа AT&T.

Додамо, інформація про призупинення виробництва з'явилася на тлі повідомлень про те, що нова версія смартфона, яка, за словами виробника, є безпечною, загорілася в літаку в США.

Повідомляється і про інших випадках загоряння смартфонів як у США, так і в Китаї і Південній Кореї.

Нагадаємо, раніше Державна авіаційна служба рекомендувала українцям не вмикати на борту літаків телефони Galaxy Note 7 у зв’язку із заявою компанії Samsung щодо виявлених проблем з батарею.