НОВИНИ

Українцям порадили не вмикати Samsung Galaxy Note 7 на борту літаків

Пасажирам рекомендується негайно повідомляти екіпаж, якщо вказаний пристрій задимлюється на борту.

Державна авіаційна служба рекомендує українцям не вмикати на борту літаків телефони Galaxy Note 7 у зв’язку із заявою компанії Samsung щодо виявлених проблем з батарею. Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

«З метою зменшення рівня ризиків Державіаслужба рекомендує пасажирам та екіпажам не вмикати та не заряджати зазначені пристрої на борту літаків, а також не здавати їх у багаж», – йдеться у ньому.

Крім того, пасажирам рекомендується негайно повідомляти екіпаж, якщо вказаний пристрій задимлюється, нагрівається або загублено на борту.

Нагадаємо, раніше користувачі Samsung Galaxy Note 7 повідомили про загорання телефонів під час підзарядки. Після цього Samsung відклав початок поставок нових Galaxy Note 7.

Слідом за цим Федеральне авіаційне управління США рекомендувало пасажирам не користуватися Samsung Galaxy Note 7 під час польоту. З такими ж рекомендаціями виступили три австралійські авіакомпанії.

Нагадаємо, 7 вересня в Bill Graham Civic Auditorium в Сан-Франциско компанія Apple офіційно презентувала нову лінійку своєї високотехнологічної продукції, зокрема, смартфони iPhone 7 і iPhone 7+.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.