Саакашвілі підписав протокол про незаконний перетин кордону

12 Вересня 2017, 13:47

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі підписав спочатку заперечення його адвокатів до протоколу про незаконний перетин кордону, а потім підписав в цілому протокол. Про це у вівторок повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Після приєднання заперечення до протоколу прикордонники залишили територію львівського готелю "Леополіс", де перебуває Саакашвілі.

Перед цим його адвокат Маркіян Галабала пояснив: "Ми даємо зараз Міхеілу Саакашвілі заперечення проти протоколу про адміністративне правопорушення, про те, що ми вважаємо протокол про притягнення його до відповідальності незаконним. Аргументи про це розміщено на цих аркушах паперу, які підписуватиме Саакашвілі".

Саакашвілі вніс від руки виправлення в заперечення до протоколу.

При цьому він заявив: "Добре. 18 вересня. А я до 18 вересня, якщо вони ще перепони мені не влаштують, я починаю свої поїздки по Україні… З завтрашнього дня у мене починаються зустрічі по всіх регіонах України… Ми будемо разом з вами міняти систему".

Раніше в Держприкордонслужбі заявили, що Саакашвілі відмовився підписувати адмінпротокол про незаконне перетинання ним державного кордону України.

Як повідомлялося, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України Саакашвілі з його прихильниками.

На кількох учасників незаконного перетину українсько-польського кордону склали адміністративні протоколи.