НОВИНИ

Прихильники Саакашвілі допомогли йому прорватися через кордон

Політик заявив, що прямує до Львова.

Колишній голова Одеської обласної адміністрації Міхеїл Саакашвілі прорвався через кордон. Про це повідомив нардеп Іван Крулько.

Згідно з повідомленням, група народних депутатів і прихильників Саакашвілі підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели Саакашвілі на українську територію.

Прикордонники не стали застосовувати зброю.

"Мирні громадяни з української сторони мирно зайшли на український кордон і абсолютно мирно забрали делегацію, де були народні депутати, де був Саакашвілі, й вони вже мирно перейшли на територію України пішки", - так це описав Крулько.

Тим часом речник Держприкордонслужби Олександр Слободян повідомив, що під час інциденту на кордоні виникла бійка:

"Натовп прорвав пункт пропуску "Шегині". Розпочалася бійка...", - зазначив Слободян, додавши, що наразі тяжко спрогнозувати наслідки цієї ситуації.

Саакашвілі у свою чергу заявив, що прямує до Львова.

"Сьогодні ми збираємося в Львові, мабуть, в найближчому місті, і вирішуємо (що робити далі – ред.)", - сказав політик.

Нагадаємо, Саакашвілі планував повернутися до України з Польщі у неділю, 10 вересня, через пункт пропуску "Краківець". Втім, плани змінилися, було вирішено рухатися потягом. Після того, як "Інтерсіті" було затримано у Перемишлі більше, ніж на дві години, Саакашвілі залишив потяг. Затримання відправлення потягу відбулося через те, що від Саакашвілі вимагали покинути потяг як особу "без дозволу на в'їзд в Україну". Потяг мав відправитися о 14.07 за Київським часом. В Держприкордонслужбі повідомили, що паспорти позбавленого громадянства України екс-очільника Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі недійсні і їх буде вилучено в разі перетинання ним українського кордону, а самого Саакашвілі буде повернуто до країни, з якої він прямуватиме.

Згодом Саакашвілі вирушив до пункту пропуску «Шегині». Прикордонники польської сторони пропустили його на територію України, однак у "нейтральній зоні" автобус Саакашвілі застряг: українська сторона закрила кордон зі свого боку, а прикордонники повідомили, що "згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід "Шегині" заміновано".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.