«Рух опору капітуляції» анонсував проведення акції «Варта» на Банковій

18 Листопада 2019, 12:49

У Києві відбувся Національний Форум Гідності, на якому підтримали проведення акції «Варта» на Банковій 8 грудня – напередодні «нормандського саміту». Про це повідомляється на сторінці «Руху опору капітуляції» у Facebook у суботу, 16 листопада.

 

Додається, що для роботи з координації всіх державницьких сил буде створена ініціативна група. Також в рамках п’яти робочих секцій (безпекової, гуманітарної, соціально-економічної, секції із захисту конституційного ладу та організаційно-координаційної секції) були напрацьовані вимоги до влади.

 

Зокрема, мова йде про виконання Української доктрини безпеки та миру, захист української мови та інформаційного поля, права корінного населення Криму, недопущення запуску ринку землі на основі запропонованою владою концепції тощо. Перелік вимог буде оголошено 21 листопада на Віче на Майдані.

 

Як зазначається, у форумі взяли участь 300 учасників, зокрема Володимир Балух, Юрій Макаров, Ігор Коліушко, Оксана Забужко, Ігор Мазур «Тополя», члени Стратегічної ради РОК Сергій Квіт, Йосиф Зісельс, Володимир Василенко, Михайло Гончар, Данило Лубківський, Володимир Огризко, Борис Потапенко.

 

 

Нагадаємо, 6 жовтня одночасно в 30 містах України відбулося віче «Ні – капітуляції!».