НОВИНИ

"Ні - капітуляції!". Віче відбувалося у понад 30-ти містах

Активісти і небайдужі громадяни збираються по всій Україні, щоб висловити свої вимоги до влади.

У низці міст України та за кордоном люди зібралися на віче з вимогою не допустити капітуляції України.

 

За даними організаторів, віче відбувається в понад 30 містах України, а також за кордоном.

 

Активісти і небайдужі громадяни збираються по всій Україні, щоб висловити свої вимоги до влади.

 

Нагадаємо, 6 жовтня в Києві на Майдані Незалежності зібралося близько п'яти тисяч мітингувальників, які виступають проти реалізації так званої "Формули Штайнмаєра". 

 

Як повідомлялося, 1 жовтня Зеленський заявив, що Україна погодила текст "формули Штайнмайєра".  Він додав, що "формула" повинна бути імплементована в новий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Чинний закон про особливий статус Донбасу діє до 31 грудня 2019 року. Зеленський додав, що «буде новий закон, який буде розробляти парламент в тісній співпраці та при публічному обговоренні з суспільством». Також, Зеленський зазначив, що місцеві вибори не відбудуться, якщо на Донбасі залишаться окупаційні війська.

 

Того ж дня на Майдані Незалежності та на вул. Банковій у Києві відбулися мітинги проти можливого підписання "формули".

 

З погодженням тексту "формули" Україну привітало і МЗС Німеччини.

 

2 жовтня речниця представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер оприлюднила лист на ім'я спеціального представника голови ОБСЄ в Україні Мартіна Сайдіка, у якому йшлося, що українська сторона приймає текст цієї "формули". Відповідний лист підписав Кучма.

 

Своєю чергою, того ж дня на Майдані Незалежності у Києві знову зібралися мітингувальники, які вимагали від Зеленського не підписувати "формулу Штайнмайєра".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.