Розвідка повідомила, що на Донбасі Росія знімає фейкові відео про Україну

17 Березня 2018, 18:06

У окупованих районах Донецької області Росія розпочала зйомки циклу фейкових відео про нібито порушення режиму припинення вогню українською стороною. Про це в суботу, 17 березня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Центром інформаційного протиборства Південного військового округу ЗС РФ, що у Новочеркаську, розпочато підготовку чергового циклу фейкових відеоматеріалів антиукраїнської спрямованості на тимчасово окупованих територіях Донбасу", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, окупанти знімають фейкові відеоролики з метою "фабрикування недостовірних повідомлень про порушення українською стороною режиму припинення вогню".

 

"15-16 березня ц.р. у населених пунктах Новоазовського району Донецької області фахівцями цього центру із залученням бойовиків та військової техніки однієї з т.зв. частин 1 АК російсько-окупаційних військ проводились зйомки постановочних відео", – додали в Міноборони.

 

Крім того, згідно з повідомлення, до зйомок залучались представники російських ЗМІ та так звані "депутати" російських окупаційних адміністрацій.

 

Нагадаємо, 17 березня Служба безпеки України заявила, що депортувала журналістку каналу "Россия-24" Наталію Гончарову та заборонила їй в’їзд до України терміном на три роки. За інформацією спецслужби, Гончарова планувала проведення інформаційної провокації "шляхом тенденційного висвітлення виборів президента РФ" на території України.