НОВИНИ

СБУ видворила із України журналістку російського пропагандистського телеканалу

За інформацією спецслужби, Гончарова планувала проведення інформаційної провокації "шляхом тенденційного висвітлення виборів президента РФ" на території України.

Служба безпеки України депортувала журналістку каналу "Россия-24" Наталію Гончарову та заборонила їй в’їзд до України терміном на три роки. Про це в суботу, 17 березня, повідомляє прес-служба СБУ.

 

"Співробітники Служби безпеки України заблокували деструктивну діяльність працівника телевізійного каналу "Россия-24" Наталії Гончаровой, яка здійснювала підготовку антиукраїнських відеосюжетів в інтересах країни-агресора", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, за інформацією спецслужби, Гончарова планувала проведення інформаційної провокації "шляхом тенденційного висвітлення виборів президента РФ" на території України.

 

Так, правоохоронці встановили, що на початку березня Гончарова підготувала чотири "провокаційних відеоматеріали, які у викривленому вигляді подавали ситуацію в нашій державі, дезінформували світову спільноту та наносили шкоду міжнародному іміджу України".

 

"З метою попередження протиправних дій іноземки, що суперечать інтересам національної безпеки України Гончарову було примусово повернуто на територію РФ, із забороною в’їзду до України терміном на три роки", – додали в СБУ.

 

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Служба безпеки України депортувала працівника російського пропагандистського телеканалу НТВ В'ячеслава Нємишева через діяльність, що завдає шкоди національним інтересам України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.