Розведення сторін у Станиці Луганській сьогодні, найпевніше, не буде – прес-офіцер

7 Березня 2017, 11:09

Відведення сил і засобів сторін в районі Станиці Луганській у вівторок, 7 березня, швидше за все, не відбудеться, оскільки протягом тижня бойовики неодноразово обстрілювали цей напрямок. Про це повідомив прес-офіцер оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" Дмитро Завтонов.

"За минулу добу супротивник не обстрілював Станицю Луганську. Але протягом тижня противник неодноразово застосовував стрілецьку зброю, кулемети, гранатомети різні … Тобто за попередньою інформацією, швидше за все, відведення не відбудеться", – сказав Завтонов в ефірі телеканалу "112 Україна".

Він зазначив, що для початку відводу сил і засобів режим тиші повинен зберігатися 7 днів.

Разом з тим, за словами Завтонова, з сьогоднішнього дня можна починати вести відлік, оскільки за добу супротивник не обстрілював Станицю Луганську.

Як повідомлялося, 1 березня за результатами засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську (Білорусь) спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік повідомив, що на 7 березня заплановане розведення сил і засобів сторін в районі Станиці Луганській (Луганська область).

Тристороння контактна група у Мінську на засіданні 21 вересня підписала рамкову угоду про розведення сил і засобів на трьох ділянках на Донбасі. 1 жовтня відведення відбулося поблизу Золотого, 7 жовтня – біля Петрівського, у Станиці Луганській воно не відбулося через обстріли бойовиків.