Розшукуваний Аваков очолить харківську “Батьківщину” на з’їзді в Києві

3 Березня 2012, 15:10

У відповідь на запитання, чи означає це, що Аваков приїде в Україну, заступник голови харківського обласного осередку «Батьківщини» Валерій Дудко сказав, що «поки цього напевно сказати не можна, все залежатиме, зокрема, від того, на який день буде призначений з’їзд».

Водночас, за словами Дудка, про рішення учасників конференції Арсена Авакова вже поінформували.

Наприкінці січня прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу щодо Авакова за фактом перевищення ним службових повноважень. Пізніше правоохоронці здійснили обшуки у квартирах Авакова й оголосили його у міжнародний розшук.

Політик заявляє, що влада тисне на нього через його дружину і сина. У січні проти нього порушили справу за фактом перевищення влади та службових повноважень за ч. 3 ст. 365 КК України.

Пізніше адвокат Авакова Юрій Вишневецький подав до суду скаргу з проханням перевірити законність порушення кримінальної справи щодо екс-губернатора Харківщини. 

За інформацією представників партії, нині Аваков перебуває за кордоном. 24 лютого у Дніпропетровську делегати обласної звітно-виборної конференції «Батьківщини» обрали першим номером на партійному з’їзді лідера партії, екс-рем’єра Юлію Тимошенко, яка нині відбуває покарання у виправній колонії Харкова.

З’їзд «Батьківщини» запланований на березень, точної дати наразі не оприлюднено.

Позначки: