НОВИНИ

У Харкові порушили справу проти екс-губернатора Авакова

Прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу проти екс-глави обладміністрації Арсена Авакова. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури області.

Порушення справи проти депутата Харківської облради від партії "Батьківщина" Арсена Авакова також підтвердили в Харківській облдержадміністрації, повідомляє Інтерфакс-України.

«Прокуратурою області проведено перевірку за зверненням  Харківської облдержадміністрації від 3 січня 2012 року щодо протиправних дій колишнього голови облдержадміністрації при підписанні та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки одному з товариств з обмеженою відповідальністю», - сказано у повідомленні прокуратури.

За результатами перевірки прокуратура області порушила кримінальну справу стосовно службових осіб Харківської обласної державної адміністрації та Головного управління Держкомзему в Харківській області за фактом незаконного відчуження, упродовж 2009 року, земель державної власності загальною площею майже 55 гектарів вартістю понад 5,5 млн грн шляхом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Проведення досудового слідства у кримінальній справі доручено відділу з розслідування кримінальних справ про злочини, пов’язані з корупцією, прокуратури області та взято на контроль керівництвом прокуратури області. 

Як відомо, Арсен Аваков очолював Харківську облдержадміністрацію з 2005 по 2010 роки.

Аваков є членом Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» з 21 квітня 2010 року і очолює Харківську обласну організацію партії. Раніше він був у партії «Наша Україна», очолюваної третім президентом України (2005-2010) Віктором Ющенко.

Нагадаємо, у липні 2011 році Аваков в соціальній мережі повідомив, що в офісі Харківської облорганізації «Батьківщина» невідомі в масках проводять обшук.

Згодом він повідомив, що у будівлі, де розташовані офіси АТ «Інвестор», приймальня обласної організації «Батьківщина», редакції газети та інтернет-порталу «Главное», виявили прослуховуючі пристрої.

Пізніше прокуратура відсудила у акціонерного товариства «Інвестор» земельну ділянку загальною площею більше 18 гектарів й повернула її райдержадміністрації.

А наприкінці літа телекомпанії АТН і А/ТВК, а також радіо «Нова хвиля», що опосередковано контролюються Аваковим, заявили про тиск і позбавлення частот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.