Розробляти ТЕО будівництва терміналу скрапленого газу довірили іспанцям

16 Вересня 2011, 14:26

Про це на прес-конференції повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

З його слів, переможець тендера повинен розробити ТЕО протягом 112 днів після підписання договору, яке повинно відбутися орієнтовно через 2 тижні.

Вартість розробки обґрунтування – 285 тис. євро.

У другому етапі тендера брали участь Ramboll Oil and Gas (Данія), Foster Wheeler Iberia, Socoin, Sener (всі – Іспанія), Technip Italy (Італія).

Нагадаємо, 6 липня ДП "LNG-Термінал" оголосило тендер на розробку ТЕО будівництва термінала з регазифікації скрапленого природного газу.

Заявки на участь у тендері подали 9 компаній, але через неналежну підготовку тендерної документації до другого етапу були допущені не всі.

Потенційними постачальниками скрапленого газу розглядаються країни Середньої Африки, Близького Сходу, Перської затоки та Південного Кавказу.

Читайте також: Незабаром у терміналах вашого міста

На сьогодні визначено 5 місць потенційного розташування об'єкта: в районі порту "Південний", на майданчику біля нафтового термінала "Південний" (всі – Одеська область), район міста Очакова, берегова зона Березанського лиману (всі – Миколаївська область) і оформити СПГ-термінал в районі Одеси.

Читайте також: Просто зробіть це!