Rozetka.UA оскаржила в суді претензії Податкової

16 Травня 2012, 17:06

"Вона (компанія – ред.) оскаржила. Це їх законодавче право", – наголосив він. Водночас Клименко зазначив, що органи Держподаткової служби при роботі стосовно компанії здійснювали свої дії "суто в рамках правового поля".

Нагадаємо, 19 квітня співробітники Податкової проводили обшук в офісі хостингової компанії Imena.UA/Mirohost у зв'язку з перевіркою діяльності Rozetka.UA. Як стало відомо пізніше, після перевірок була порушена кримінальна справа проти директора Rozetka.UA Владислава Чечоткіна за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 7 млн гривень.

 

"Із цього приводу стосовно посадовців підприємства порушено кримінальну справу. За оперативною інформацією, бізнесмени завозили товари з-за кордону за заниженими цінами. Це дозволяло одержувати надприбутки, які переводилися в "тінь" через рахунки "фіктивних» фірм", – зазначалося в повідомленні Податкової.

За словами Чечоткіна, внаслідок перевірок було заблоковано діяльність понад 20 підприємств, які співпрацюють з Rozetka.UA. 20 квітня Податкова заявила про готовність керівництва інтернет-магазину Rozetka.UA відшкодувати державі збитки, завдані несплатою податків.

Позначки: