НОВИНИ

Rozetka.UA погодилася відшкодувати 7 млн грн

Керівництво ТОВ "Розетка УА" погодилося відшкодувати завданої державі шкоди. Про це повідомила прес-служба ДПС у місті Києві.

"Наразі керівництво зазначеного підприємства погодилося відшкодувати завданої державі шкоди. Відповідно до ч.4 ст. 212 КК України, порушники будуть звільнені від кримінальної відповідальності", зазначили в податковій.

У відомстві також повідомили, що розповсюджені чутки про затримання власника Rozetka.UA, не відповідають дійсності.

"Управління податкової міліції спростовує інформацію, що набула розголосу в одній із соціальних мереж щодо намагання слідчих затримати співвласника та керівника інтернет-магазину Rozetka.UA. Наразі всі слідчі дії тривають згідно із законодавством України. ДПСУ обґрунтовано підозрює один із найбільших інтернет-магазинів у факті ухилення від сплати податків", додали у відомстві.

Нагадаємо, податкова міліція порушила кримінальну справу проти директора товариства з обмеженою відповідальністю Rozetka.UA за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 7 млн гривень.

19 квітня співробітники Податкової проводили обшук в офісіхостингової компанії Imena.UA/Mirohost у зв'язку з перевіркою діяльності інтернет-магазину Rozetka.UA.

Інтернет-магазин призупинив свою діяльність, але має намір відновити доставку замовлень із 23-24 квітня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.