Російський одіозний політик дав зрозуміти, що РФ примушуватиме Україну до слов’янської єдності “антифашиським фронтом”

Акценти
17 Травня 2013, 10:42

На його думку, і в Партії регіонів, і за її межами є політики, які могли б очолити новий проросійський рух.

«На першому етапі не стільки важливе питання про лідера, скільки про об’єднання зусиль і якійсь клубній роботі та взаємодії. Адже треба взаємодіяти у цьому питанні і з опозицією і з владою – потрібно створити свого роду антифашистський фронт », – сказав Затулін.

На зауваження, що такий фронт вже створював Вадим Колесніченко, політик зазначив: «Не виключаю, що хтось і хоче його створити, але поки він не створений».

Як повідомлялось, на нещодавній скандальної конференції в будинку Москви в Севастополі «Російський рух України: проблеми і надії» Затулін недвозначно натякнув про необхідність створення нового проросійського руху в Україні, який міг би натиснути на Партію регіонів і нагадати їй про передвиборчі зобов'язання щодо слов'янської єдності і зближення з Росією.

А капітан 1 рангу Чорноморського флоту Росії Сергій Горбачов закликав Москву "провести операцію з примусу України до дружби". 

Нагадаємо, Нагадаємо,  всеукраїнський антифашистський марш "У Європу – без фашистів!" під егідою Партії регіонів стартував 14 травня.  Завершиться акція  18 травня  на Європейській площі в Києві.

Експерти вважають боротьбу з «фашизмом» в Україні, яку останнім часом активно розгортає Партія регіонів, політтехнологією, за допомогою якої влада намагається відвернути увагу людей від серйозних проблем – тотального безробіття, невеликих зарплат, корупції.

Читайте також: Партія регіонів забула про покращення життя заради боротьби з фашизмом

94